Poslední aktualizace: 01.01.2012
Tatran - mladší žáci - sezóna 2010 / 2011 |
|||||
Tatran A | Tatran B | Tatran C | starší žáci | mladší žáci | přípravka |
Výsledky semifinálových skupin MČR MŽ Rozpis finálové skupiny MČR MŽ
|
Mladší žáci obsadili 6.místo v MČR ! Mužstvo mladších žáků Tatranu Třemošná dosáhlo historicky nejlepšího umístění v rámci celé ČR ! Po vítězství ve své regionální soutěži – Mistrovství České republiky mladších žáků – Západ (MČR MŽ – Západ) postoupilo do celorepublikového semifinále, které se konalo v Kyjově. Tam náš tým skončil na 3.místě a tím se probojoval do celorepublikového finále v Praze, kterého se již tradičně zúčastňuje vždy 8 nejlepších mužstev z ČR. I v Praze podalo naše mužstvo výborný výkon a dokázalo opět ze třetího místa ve skupině postoupit do závěrečných bojů. V boji o 5 místo narazilo na tým Kladna, který náš tým v základní skupině porazil 5:0. Tentokrát byl průběh ale zcela jiný. Až do třetí třetiny naši žáci vedli 1:0, pak ale Kladno v přesilovce vyrovnalo ! Ani v prodloužení se nerozhodlo a následné nájezdy náš tým bohužel prohrál 1:2 ! Velký smutek a slzy v očích po prohrané bitvě brzy nahradil pocit radosti z toho , že parta kluků převážně z Třemošné, dokázala vybojovat 6.místo v celkovém pořadí v ČR ! Všem hráčů , aktivním rodičům a realizačnímu týmu patří velké poděkování ! Fotky z této akce budou uveřejněny na webu http://hokejbal.tatran-tremosna.cz v nejbližších dnech.
|
Hráči Tatranu Radek Pech Jakub Šmucer Filip Toman se 11.12. zúčastnili srazu reprezentačního týmu ČR do 14 let ! |
Soupeř Výsledek Datum Čas Hřiště Soutěž
HBC Plzeň 2 : 4 so 25. 9.2010 9:30 Plzeň, hala MČR MŽ foto
TJ Snack Dobřany 5 : 0 so 2.10.2010 9:30 Třemošná MČR MŽ
TJ ZKZ Horní Bříza 19 : 0 so 9.10.2010 10:00 Horní Bříza MČR MŽ
TJ Plzeň - Litice 2 : 0 pá 15.10.2010 17:15 Třemošná MČR MŽ
HC Buldoci Stříbro 2 : 3 so 23.10.2010 10:00 Třemošná MČR MŽ
HBC Plzeň 3 : 2 čt 28.10.2010 9:30 Třemošná MČR MŽ foto
TJ Snack Dobřany 2 : 0 so 6.11.2010 9:30 Dobřany MČR MŽ
TJ ZKZ Horní Bříza 14 : 0 pá 12.11.2010 17:15 Třemošná MČR MŽ
TJ Plzeň - Litice 3 : 0 so 20.11.2010 10:00 Třemošná MČR MŽ
HC Buldoci Stříbro 4 : 1 so 27.11.2010 14:00 Třemošná MČR MŽ
HBC Plzeň 5 : 0 ne 5.12.2010 10:30 Plzeň, hala MČR MŽ
HBC Plzeň 0 : 1 so 26. 2.2011 11:00 Plzeň, hala přát.
HBC Alpiq Kladno 7 : 1 so 26. 2.2011 15:00 Plzeň, hala přát.
TJ Snack Dobřany 0 : 1 so 5. 3.2011 10:30 Třemošná MČR MŽ
TJ Plzeň - Litice 1 : 2 so 19. 3.2011 10:00 Plzeň, Štruncovy sady MČR MŽ
HC Buldoci Stříbro 9 : 4 so 26. 3.2011 10:00 Třemošná MČR MŽ
HBC Plzeň 2 : 3 ss so 2. 4.2011 9:30 Třemošná MČR MŽ
TJ Snack Dobřany 2 : 0 so 9. 4.2011 9:30 Dobřany MČR MŽ
TJ ZKZ Horní Bříza 7 : 0 pá 15. 4.2011 17:30 Třemošná MČR MŽ
TJ ZKZ Horní Bříza 11 : 1 st 20. 4.2011 17:00 Horní Bříza MČR MŽ
TJ Plzeň - Litice 6 : 1 pá 29. 4.2011 17:30 Třemošná MČR MŽ
HC Buldoci Stříbro 12 : 0 so 7. 5.2011 10:30 Stříbro MČR MŽ
HbK Kyjov 1 : 2 so 14. 5.2011 15:00 Kyjov MČR MŽ semifinále
TJ Snack Dobřany 3 : 0 so 14. 5.2011 18:00 Kyjov MČR MŽ semifinále
HBC Hostivař 3 : 1 ne 15. 5.2011 8:30 Kyjov MČR MŽ semifinále
HBC Hradec Králové 1988 1 : 3 ne 15. 5.2011 11:30 Kyjov MČR MŽ semifinále
HBC ALPIQ Kladno 0 : 5 pá 20. 5.2011 12:00 Praha, Palmovka MČR MŽ finále
SK Kometa Polička 0 : 5 pá 20. 5.2011 16:30 Praha, Palmovka MČR MŽ finále
HbK Kyjov 2 : 1 ss so 21. 5.2011 11:10 Praha, Palmovka MČR MŽ finále
HBC Pento Most 1 : 4 so 21. 5.2011 17:30 Praha, Palmovka MČR MŽ finále
HBC ALPIQ Kladno 1 : 2 ss ne 22. 5.2011 11:00 Praha, Palmovka o 5.místo
Jméno týmu Z V VP R PP P Skóre B
1. TJ Tatran Třemošná 20 15 0 0 1 4 111 : 22 46
2. HBC Plzeň 20 13 2 0 0 5 81 : 38 43
3. TJ Snack Dobřany 20 12 1 0 0 7 69 : 45 37
4. TJ Plzeň-Litice 20 12 0 0 1 7 120 : 60 37
5. HC Buldoci Stříbro 20 5 0 0 1 14 64 : 106 16
6. TJ ZKZ Horní Bříza 20 0 0 0 0 20 9 : 183 0
Tabulka - MČR MŽ - semifinálová skupina B
1. HBC Hradec Králové 1988 4 4 0 0 0 14 : 3 12
2. HBK Kyjov 4 2 1 0 1 11 : 6 8
3. TJ Tatran Třemošná 4 2 0 0 2 8 : 6 6
4. HBC Hostivař 4 1 0 1 2 10 : 12 4
5. TJ Snack Dobřany 4 0 0 0 4 2 : 18 0
Tabulka - MČR MŽ - finálová skupina B
1. SK Kometa Polička 3 3 0 0 0 30 : 1 9
2. HBC ALPIQ Kladno 3 1 1 0 1 11 : 15 5
3. TJ Tatran Třemošná 3 0 1 0 2 2 : 11 2
4. HBK Kyjov 3 0 0 2 1 5 : 21 2
Výsledky – čtvrtfinále:
HBC Pento Most - Tatran Třemošná 4 : 1 (0:1,2:0,2:0)
Výsledky – semifinále:
Kometa Polička - HBC Pento Most 4 : 0 (1:0,1:0,2:0)
HBT Vlašim - Hradec Králové 6 : 2 (1:0,2:0,3:2)
Výsledky – o 7.místo:
HBK Kyjov – Pedagog České Budějovice 1 : 2 (0:0,1:1,0:1)
Výsledky – o 5.místo:
ALPIQ Kladno - Tatran Třemošná 2 : 1 ss (0:1,0:0,1:0)
Výsledky – o 3.místo:
HBC Pento Most - Hradec Králové 1 : 2 (1:1,0:1,0:0)
Výsledky – finále:
Kometa Polička - HBT Vlašim 5 : 2 (3:1,0:1,2:1)